Opinie o Novcare

Przeczytaj opinie naszych klientów

Na przestrzeni wielu lat, wykonaliśmy wiele projektów z których nasi klienci są niezmiernie zadowoleni. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych niektórych klientów.

Zbigniew Romuk-Wodoracki
Zbigniew Romuk-Wodoracki
08:16 13 Jun 22
Zdecydowanie polecam firmę Novcare.Na uwagę zasługują tutaj przede wszystkim cechy świadczące o profesjonalnym podejściu i wiedzy w dziedzinie projektowania stron www - żadne moje pytanie ani wątpliwość nie pozostały bez odpowiedzi i wyjaśnień ze strony P. Marcina, czułem, że mam do czynienia z właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, który wie co mówi i robi.Komunikacja przebiegała bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z P. Marcinem i zdecydowanie wrócę do firmy Novcare przy okazji kolejnych projektów.
Ewa Piróg
Ewa Piróg
08:44 15 Oct 21
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę NovCare. Współpraca z Panem Marcinem to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, Pan Marcin wyczerpująco odpowiedział na nurtujące nas pytania. Bardzo dobrze orientuje się w panujących na rynku trendach.
Radosław Wabiński
Radosław Wabiński
09:14 29 Sep 21
Konkretnie, profesjonalnie, rzetelnie, na czas i bez wymówek, że czegoś się "nie da zrobić". Z czystym sumieniem polecam usługi Novcare. Zawsze dobry kontakt z klientem - zarówno w trakcie realizacji prac, jak również w późniejszej obsłudze bieżącej.
Agata S
Agata S
18:51 28 Sep 21
Polecam serdecznie Novcare i współpracę z Panem Marcinem. Fachowa wiedza, rzetelne wykonanie, wszystko zgodne z ofertą i umową. Pomóc w każdej kwestii związanej ze stroną. Zachęcam do współpracy z tą firmą!
Joanna Łuczyszyn
Joanna Łuczyszyn
14:16 28 Sep 21
Polecam współpracę z firmą Novcare za rzetelność i uczciwość. Pan Marcin wykonał dla mnie stronę internetową, projekt logo oraz wizytówek. Współpraca zawsze przebiega bezproblemowo, w miłej i sympatycznej atmosferze, a ja korzystam z usług firmy do dnia dzisiejszego.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

Zapewniamy najwyższej jakości unikalne rozwiązania