O Firmie

Kilka słów o naszej historii

Novcare jest firmą ze Szczecina, specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, projektów graficznych oraz pozycjonowaniu stron. Nasze usługi zapewnią doskonałą reklamę oraz funkcjonowanie Państwa firmy. W dzisiejszych czasach nie wystarczy istnieć w Internecie, sukcesem okazuje się wyróżnienie na tle innych. Wybierając nas do zrealizowania twojego projektu, możesz być pewien o swój sukces!. Naszym celem jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz stworzenie projektu, który w pełni zadowoli Państwa wymagania.

Jesteśmy zespołem pasjonatów. Tworzenie i projektowanie stron jest dla nas za każdym razem czymś nowym. Mimo, iż naszą firmę tworzą profesjonaliści, to ciągle się dokształcamy i zdobywamy nową wiedzę, aby móc wykonywać swoją pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Nasza branża jest bardzo wymagająca i wiele rozwiązań szybko się zmienia, czego jesteśmy świadomi. Dlatego też dajemy gwarancję, że nasze strony internetowe są profesjonalne, oryginalne i funkcjonalne, a zarazem nowoczesne. Staramy się wesprzeć naszych Klientów swoim doświadczeniem, wiedzą i technologią. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie, a tworzone przez firmę Novcare strony spełniają światowy standard. W każdy projekt wkładamy zaangażowanie i wszystkie swoje umiejętności. Dążymy do tego, aby nasz klient był w pełni zadowolony. Dla nas przede wszystkim liczą się efekty.

Firma Novcare posiada również wieloletnie doświadczenie oraz certyfikację w zakresie obsługi informatycznej firm (Outsourcing IT). Ofertę w tej dziedzinie kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw, wymagających konfiguracji oraz stałego zarządzania systemami teleinformatycznymi, jak i sprzętem komputerowym. Dzięki nam będziesz mógł skupić się na swojej pracy, a my zapewnimy by przebiegała ona płynnie i bezproblemowo. Każdy projekt i każda wykonana przez nas usługa są skrupulatnie i szczegółowo finalizowane.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto ceni sobie profesjonalizm , swój czas oraz chce zaistnieć w świecie Internetu na najwyższym poziomie oraz do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

NOWOCZESNE STRONY INTERNETOWE

Zapewniamy najwyższej jakości unikalne rozwiązania