MobileUS – import samochodów

Realizacja strony internetowej wraz z logotypem dla Mobile US. Strona wyposażona została w system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.mobileus.eu

Kategoria: Strony Internetowe

Skandieko – domy szkieletowe

Realizacja strony internetowej wraz z logotypem dla Skandieko – domy szkieletowe. Strona wyposażona została w system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.skandieko.pl

Kategoria: Strony Internetowe

Szkoły Salezjańskie Ku Słońcu

Realizacja strony internetowej wraz z logotypem dla Zespołu Szkół Salezjańskich w Szczecinie. Strona wyposażona została w rozbudowany system dodawania oraz zarządzania aktualnościami szkoły, oraz system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.szkolysalezjanskie.pl

Kategoria: Strony Internetowe

Wodoracki – bramy i ogrodzenia

Realizacja strony internetowej dla Wodoracki gates and automatic solutions. Strona wyposażona została w system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.wodoracki.pl

Kategoria: Strony Internetowe

Spectrum Bike – sklep rowerowy

Realizacja sklepu internetowego dla Spectrum Bike. Sklep wyposażony został w szybkie płatności online, oraz system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią i produktami.

Adres: www.spectrumbike.pl

Kategoria: Sklepy Internetowe

Mountsea – apartamenty

Realizacja strony internetowej wraz z logotypem dla Mountsea apartamenty. Strona wyposażona została w system rezerwacji online wraz z synchronizacją z Booking.com i Airbnb, szybkie płatności online, wielojęzyczność oraz system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.mountsea-apartments.pl

Kategoria: Strony Internetowe

Klub Treningu Mentalnego

Realizacja strony internetowej wraz z logotypem dla Klub Treningu Mentalnego. Strona wyposażona została w system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.klubtreningumentalnego.pl

Kategoria: Strony Internetowe

KJW Kancelaria

Realizacja strony internetowej dla KJW Kancelaria. Strona wyposażona została w system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.kjwkancelaria.pl

Kategoria: Strony Internetowe

Katolicka Szkoła Podstawowa

Realizacja strony internetowej dla Katolickiej Szkoły Podstawowej. Strona wyposażona została w system wprowadzania i zarządzania aktualnościami, oraz system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.ksp.net.pl

Kategoria: Strony Internetowe

Ceramik – wyposażenie łazienek

Realizacja sklepu internetowego dla sklepu Ceramik ze Szczecina. Sklep wyposażony został w szybkie płatności online, rozbudowany system obliczania kosztów transportu oraz system CMS do łatwego i szybkiego zarządzania treścią.

Adres: www.ceramik.com.pl

Kategoria: Sklepy Internetowe